Przejdź do treści

O nas

Centraltex

Firma Centraltex została założona w 1997 roku w Chojnicach rozpoczynając swoją działalność w branży związanej z importem odzieży używanej początkowo z Niemiec, następnie Anglii oraz Szkocji. W 2005 roku postanowiliśmy podjąć współpracę z dostawcami z Irlandii i Irlandii Północnej. Towar z tych dwóch Państw przyjął się u naszych klientów na tyle, że współpracujemy z tym kierunkiem do dnia dzisiejszego.

 

Mając ponad 15 letnie doświadczenie z rynkiem irlandzkim udało nam się dotrzeć do zaufanych dostawców oferujących najwyższej jakości towar. Naszym priorytetem stali się mali, lokalni dostawcy, którzy nie oferują sprzedaży swojego towaru z podziałem na „sort”, „nie-sort” i „krem” – dlatego zawęziliśmy naszą współpracę wyłącznie do dostawcy posiadającego jeden typ towaru – nie sortowany. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymujemy najlepszy towar.

Naszą wizytówką stał się towar pochodzący ze zbiórki sklepowej działającej na zasadzie skupu odzieży rozmieszczonych na terenie najlepszych dzielnic Dublina. Dodatkowo, mamy zawartą z dostawcą umowę na wyłączność, co daje pewność posiadania unikatowej i niepowtarzalnej odzieży.
Kolejnym naszym dostawcą jest firma specjalizująca się zbiórką towarów door-to-door wyłącznie z najbogatszych dzielnic Belfastu.

 

W 2011 roku postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o gałąź transportową, która znacząco wpłynęła na usprawnienie i przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO transportu naszego towaru, gdyż to właśnie nasze ciężarówki i nasi kierowcy przewożą naszą odzież do Polski. W chwili obecnej posiadamy w naszej flocie również busy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować również dowóz towaru do naszych klientów.

Telefon
Wiadomość